טבעות אירוסין ותכשיטים שאהבתי באתר אלכסיס יהלומים
התקשרו 055-5693925
אלכסיס יהלומים חנות תכשיטים מעוצבים בוואצאפ
קטלוג טבעות אירוסין ותכשיטי יהלומים

תקנון אתר

האמור בתקנון זה מתייחס באופן שווה לבני שני המינים, והשימוש בלשון זכר הוא מטעמי נוחות בלבד.

ברוכים הבאים לאתר של אלכסיס דיאמונד בע"מ, ״אלכסיס דיאמונד בע״מ״ הינה חברה ותיקה וחברת חברת בורסת היהלומים המתמחה בעיצוב וייצור תכשיטי יהלומים (ח.פ 514159763) משרדי החברה ממוקמים בכתובת תובל 23, בניין ״בית נועם״, בורסת היהלומים – רמת גן. לקריאה נוספת אודות "אלכסיס".

תכשיטי היהלומים שאנו יוצרים מאפס מוצעים למכירה לציבור הרחב באמצעות רכישה מאובטחת אצלנו באתר וכמו כן ניתן ואף מומלץ לבצע רכישה בפגישה אישית במשרדי "אלכסיס" בבורסה ליהלומים ברמת גן.

הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש ורכישה שיעשו על יד הלקוח (להלן "לקוח") באתר, ויהוו את הבסיס המשפטי לכל דיון בין הלקוח לבין אלכסיס דיאמונד בע"מ.
גלישה באתר ו/או רכישת מוצר המוצע למכירה בו, מהווה את הסכמת הלקוח לקבל ולנהוג לפי התקנון, לכן אם אינו מסכים לתנאי מתנאיו הוא מתבקש לא לעשות כל שימוש באתר.
ב"אלכסיס" אנו מאמינים באיכות המוצרים והשירות שלנו ומחויבים לסטנדרטים הגבוהים של אמון הציבור ואף מעבר להם.

רכישה באתר ובסטודיו

רשאי לבצע פעולה או רכישה באתר כל אדם שהנו מעל גיל 18 וברשותו כרטיס אשראי תקף של אחת מחברות האשראי הפעילות בישראל.
הזמנה באתר תתקבל ותשלח עבור הגולש באם התקיימו כל התנאים הבאים:
המוצרים המוזמנים נמצאים ורשומים כקיימים במלאי במועד ביצוע ההזמנה.
מולאו פרטי ההזמנה באופן מלא ונכון לצורך חיוב ומשלוח התכשיט ללקוח.
ניתן אישור למימוש העסקה ע"י חברת האשראי / התקבל אישור בנק להעברה בנקאית.
בדיקת ההזמנה ואישורה על ידי צוות "אלכסיס".
הזמנות שנתקבלו באתר יטופלו ויאושרו על ידי צוות "אלכסיס" באותו יום או לכל המאוחר ביום העסקים הבא.
בסיום העסקה ואישורה ע"י חברת האשראי, יקבל הלקוח הודעה ובה אישור על ביצוע העסקה בצירוף מספר עסקה למעקב, אישור זה יישלח לכתובת המייל אשר הזין הלקוח בעת תהליך ההזמנה.
בעת בחירה באופציית "משלוח חינם" נשלח אליך את המשלוח תוך 14 ימי עסקים מרגע ההזמנה, בעבור איסוף עצמי ההזמנה שלך תהיה מוכנה לאיסוף במשרדי "אלכסיס תוך 7-14 ימי עסקים. פירוט אודות משלוחים החזרות והחלפות בתחתית האתר.
בעת רכישה באתר יידרש הלקוח להכניס למערכת את הפרטים הבאים: שם פרטי, שם משפחה, ת"ז, טלפון, ישוב, מיקוד, דואר אלקטרוני, כתובת למשלוח המוצר ופרטי תשלום. בהזנת נתונים אלו הלקוח מתחייב כי הם נכונים. (יובהר בכל הלשון: הגשת פרטים אישיים כוזבים הינה עבירה פלילית ועל אחריות הלקוח למלא פרטיו המדויקים בעת ביצוע ההזמנה בכל סוגי הרכישות.) רישום באתר וכן רכישה באתר מהווים רישום למועדון החברים של "אלכסיס" אשר מקנה הטבות ומבצעים אשר אותם אנו מדוורים באמצעות דיוור ישיר; מיילים והודעות ווטסאפ וSMS.

המידע אינו מועבר לכל גורם אחר, למעט ככל הנדרש להשלמת מטלות הרכישה (הנפקת חשבונית, פרטי משלוח וכו).
אנו נוקטים באמצעי זהירות המתקדמים ביותר עבור רכישה בטוחה. אתר "אלכסיס" הינו אתר מאובטח באמצעות טכנולוגיית SSL והעברת נתוני כרטיסי האשראי באתר מתבצעת באמצעות רכישה בפורטל מבוטח, את הרכישה ניתן גם לבצע באמצעות הטלפון.
בכל משלוח תכשיט, יקבל הלקוח קופסת אריזה מהודרת, תעודת אחריות, חשבונית וקבלה.
אלכסיס אינה אחראית לעיכוב במסירת המוצר בשל סיבות שאינן בשליטתה: שביתות, עיצומים, עיכובים בדואר, ותקלות טכניות אחרות, וכן באם הלקוח אינו זמין לקבלת המשלוח.
התמונות באתר הנן לרוב גנריות שכן מלאי תכשיטי היהלומים מתחדש מעת לעת, אי לכך יתכנו הבדלים קטנים בין התמונה באתר לבין הפריט המתקבל, בעיקר בהתייחס לגודל ואיכות היהלומים.
כמו כן התמונות באתר עוברות עיבוד באמצעות תוכנת פוטושופ כגון המרה מזהב לבן לזהב צהוב וכדומה.

מחירים באתר

המחירים באתר הינם לרוב קבועים אולם "אלכסיס" שומרת לעצמה את הזכות לשנות את המחירים בהתאם לתנודות השוק, שערי מט"ח, עליות במחיר הזהב, עלויות תשומות וכו' מעת לעת.
אם לאחר ביצוע הזמנה התברר כי המוצר אזל, בשל נסיבות חריגות, שלא היו ידועות בעת ההזמנה, תודיע על כך החברה לצרכן תוך יום עסקים ותאפשר לו לבחור בין קבלת מוצר חלופי ושווה ערך או השבת מלוא הכסף ששולם
אם בתום לב נפלה טעות חריגה וברורה על פניה בתיאור המוצר ו/או מחירו, לא יחייב הדבר את החברה. החברה תאפשר לצרכן לבטל את העסקה ותשיב לו את מלוא הכסף ששילם
עבור מוצרים שאינם ניתנים לרכישה באמצעות האתר, המחירים והמוצרים באתר הם בגדר תצוגה קטלוגית, פרטים נוספים אודותיהם כגון תעודה גמולוגית, חיתוך וכו' ייתנו בפגישה אישית במשרדינו.
המידע האישי של לקוחותינו יישמרו במאגר המידע של האתר ולא יועברו לצד ג׳ בהתאם להוראות חוק הגנת הפרטיות, התשל"א – 1981, וייעשה בהם שימוש על פי הוראות סעיף זה ו/או על פי הוראות כל דין.

אחריות ותיקונים

איכות התכשיטים, איכות היהלומים ועבודת השיבוץ שלנו הם ערך ממעלה ראשון ב"אלכסיס" ולכן אנו מעניקים אחריות לכל החיים על טבעות אירוסין ואחריות מלאה ל4-5 שנים לתכשיטים שונים כגון צמידים, שרשראות ועגילים.
אנו נתקן ללא עלות את התכשיט במקרים הבאים:

פגמי ייצור במתכת

השלמת יהלומים קטנים אשר נפלו ואבדו בתכשיט משובץ (קטנים מ0.04 נק׳).
שיבוץ מחדש של יהלום שנפל (אך לא אבד).
יש לציין כי האחריות חלה רק בעת שימוש סביר בתכשיט, "ואלכסיס" לא תיקח אחריות על נזק הנגרם מתאונה/ הרס/ פעילות ספורטיבית/ שימוש לא סביר בתכשיט.

תעודה גמולוגית

תכשיטי היהלומים של "אלכסיס" מלווים בתעודה גמולוגית המתקבלת ממעבדה גמולוגית בלבד.

כל אלה מהווים אסמכתא לאיכות היהלומים הנרכשים וכן הערכה לצרכי ביטוח.
ברכישה של טבעות זהב או טבעות אירוסין אנחנו מתחייבים לספק לכם שירות של שינוי מידה ראשון ללא תשלום נוסף.
"אלכסיס" תמשיך לספק לכם שירות לכל בעיה שתצוץ לאחר הרכישה במשרדינו ותלווה אתכם גם לאחר הרכישה.

החלפות

"אלכסיס" מתחייבת לפעול בהגינות ולעמוד במתן רמת שירות גבוהה. שביעות הרצון שלכם מהקנייה ב"אלכסיס" חשובה לנו ולפיכך אנו מאפשרים את החלפת המוצר בהגעה למשרד בלבד.
על הלקוח להודיע טלפונית כי ברצונו לבצע החלפה – ולשם כך הוא יוזמן למשרדינו ברמת גן בכדי לבחור ממלאי התכשיטים שלנו פריט להחלפה:

החלפה בפריט באותו השווי היא ללא עלות נוספת.
החלפה בפריט יקר יותר – יבוצע חיוב באופן יחסי על ההפרש (השלמת ההפרש).
החלפה בפריט זול יותר – יינתן החזר כספי על ההפרש.

החלפה בפריט בעיצוב אישי – יינתן זיכוי + תשלום על עיצוב, עבודה וחומרים של הפריט החדש.

החזרות וביטול עסקה

התכשיטים שלנו מיוצרים ע״י אנשי המקצוע הטובים בתחום, אך אם מכל סיבה שהיא התכשיט שקניתם באתרנו לא התאים לכם או לא אהבתם את עיצובו, תוכלו להחזירו באריזתו המקורית תוך 30 ממועד רכישתו למשרדי "אלכסיס" ובתנאי שלא נעשה בו שימוש, ותקבלו זיכוי מלא.
הזיכוי יתבצע באופן בו בוצע התשלום, אם זה באתר או במשרדינו ויתבצע תוך 14 ימי עבודה מיום החזר התכשיט למשרדינו.
הודעה על הביטול תימסר לחברה באמצעות טלפון /מייל /טופס ביטול עסקה/ טופס צור קשר/ ווטסאפ.
לא ניתן לבטל עסקאות שהן בגדר ״הזמנה בעיצוב/התאמה אישית״ כלומר תכשיט ש״נתפר״ למידות הלקוח ולבקשותיו הספיציפיות.
לקבלת מידע נוסף אודות החלפות תכשיטים משלוחים החזרות וביטולי עסקה.

 

זכויות יוצרים

כל זכויות הקניין הרוחני, לרבות פטנטים, זכויות היוצרים, הדגמים, המדגמים והסודות המסחריים, הנם רכושם של החברה בלבד או של צדדים שלישיים אחרים שהרשו להנהלת האתר להשתמש בהם.

זכויות אלה חלות בין השאר על הנתונים באתר, לרבות רשימת המוצרים, תאור ועיצוב המוצרים וכל פרט אחר הקשור להפעלתו.

זכויות אלה חלות גם על שם האתר ושם המתחם (alexisdiamond.co.il) של האתר, סימני המסחר (בין אם נרשמו ובין אם לא) הם כולם רכושה של החברה. אין לעשות בהם שימוש בלא קבלת הסכמתה בכתב ומראש.

אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, למכור, לשווק, להשכיר ולתרגם מידע כלשהו מהאתר, לרבות סימני מסחר, תמונות וטקסטים, עיצוב המוצרים תמונות המוצרים וכיו”ב בלא קבלת אישור מראש ובכתב של החברה.

שנקבע לקפה?

צרו איתנו קשר

    דילוג לתוכן