טבעות אירוסין ותכשיטים שאהבתי באתר אלכסיס יהלומים
התקשרו 055-5693925
אלכסיס יהלומים חנות תכשיטים מעוצבים בוואצאפ

שאלות ותשובות

יש לכם שאלות? לנו יש תשובות

01
כיצד בוחרים טבעת אירוסין מתוך מבחר כה גדול?

בגדול, הכל תלוי בטעם האישי של בת הזוג, מי שמכיר היטב את בת זוגו, יכול לדעת למשל אם עדיף לרכוש טבעת אירוסין בצבע זהב לבן או אולי בזהב צהוב. אפשר גם לשים לב לסגנון הלבוש שלה, האם היא עונדת תכשיטים גסים או עדינים.
אם ניתן, אז רצוי לקחת את החברה הטובה של בת הזוג , אפשר גם להיעזר באחותה או אפילו באימה של בת הזוג. אם אין באפשרותכם לצרף את החברה או מי ממשפחתה של בת הזוג, יש ללכת לפי סגנון הלבוש שלה.

למשל אישה אשר ממעטת להתאפר, מתלבשת באופן קליל וספורטיבי, טבעת אירוסין בעיצוב עדין/קלאסי תתאים לטעמה האישי. אישה שהיא אופנתית ואוהבת לבוש יוקרתי של מותגים ותמיד עוקבת אחר צו האופנה, יש לרכוש עבורה טבעת אירוסין בסגנון יוקרתי עם הרבה SHOW OFF.

02
כמה עשויה לעלות טבעת אירוסין?

טבעת אירוסין יכולה להיות זולה, ויכולה להיות יקרה.
במה זה תלוי? ישנם כמה פרמטרים אשר עשויים לסייע לכם באומדן ערכה של טבעת אירוסין. למשל: סוג היהלום (טבעי/טבעי מטופל/מעבדה), גודלו (האם גדול או קטן), צבעו , ניקיון היהלום ועוד.
ככל שהטבעת תהיה מושקעת יותר בשיבוצים היא תהיה יקרה יותר, משקלה של הטבעת משפיע, מורכבות הכנתה ועוד. קיים גם הבדל בין המחיר של טבעות אירוסין מזהב לטבעת אירוסין עשויות פלטינה, היות ופלטינה הינה מתכת יקרה יותר.
למעשה אין תשובה חד משמעית, הכול תלוי בפרמטרים השונים שמשפיעים על המחיר. מחיר טבעת יכול להתחיל מכמה אלפי שקלים בודדים ולהגיע הרבה למעלה מכך.

03
ממה מושפעת עלות היהלום בטבעת אירוסין?

יהלומים מושפעים מהגודל, הצבע, הסימטריה והניקיון שלהם. יש לציין כי כמעט בכל יהלום ישנם פגמים קטנים ולכן, יהלום ללא פגמים הוא נדיר מאוד והמחיר שלו יהיה יקר בהתאם.
יש לציין כי הבסיס למחיר יהלום הוא התעודה הגמולוגית שלו. יהלום עם תעודה GIA שהיא תעודה מהמכון הגמולוגי האמריקאי בעצם נותנת דיאגנוזה על איכות היהלום ומדרגת אותו לפי סקלת ה4C'S.

04
איך אדע מה המידה הנכונה ברכישת טבעת אירוסין?

לרוב, טבעת אירוסין נענדת על הקמיצה,
לכן מומלץ להצטייד עם טבעת של בת הזוג שהיא עונדת על הקמיצה, כך שבחנות, ניתן יהיה להתאים את הגודל המדויק של הטבעת. אפשר גם להגיע עם שרטוט של החלק הפנימי של הטבעת שלה
ניתן גם להיעזר במדריך המידות שלנו, לאחר קריאתו תדעו בדיוק איך למצוא את המידה הנכונה בכל האמצעים הקיימים, ככה שאין לכם ממה לדאוג. בנוסף במדריך תקבלו לינק ישירות לאפליקציה.

05
האם ניתן לבצע חריטה על טבעת

כמובן, ניתן לבצע חריטת לייזר על כל טבעת, אין הגבלה של עובי ורוחב טבעת.
ניתן לבחור בחריטה לבנה או בחריטה שחורה לאקסטרה הבלטה.

06
מה תנאי החזרת טבעת אירוסין?

מדיניות החזר מוצרים
טבעות אירוסין / נישואין מהקטלוג:
ניתן לקבל החזר כספי מלא (בניכוי עמלת אשראי אם קיימת) עבור מוצר שנרכש מתצוגה ולא בוצע כל שינוי עבורו. החזרתה של טבעת אירוסין צריכה להתבצע תוך 30 יום מיום רכישת הטבעת.
תכשיטים בהזמנה אישית / עיצוב מותאם:
אם עיצבנו תכשיט במיוחד עבור הלקוח ובהתאם לדרישות העיצוב שהתבקשו על ידי הלקוח לא ניתן לקבל החזר כספי עבור מוצרים בהזמנה אישית. במקרה של החזרה: סכום ההחזר של תכשיט ספציפי
הוא הסכום אשר סוכם (ורשום בקבלה) בין הלקוח ובין אלכסיס דיאמונד בעת רכישת המוצר.
לגבי מקרים ספציפים:
צרו איתנו קשר טלפונית כדי לדבר עם הצוות. 055-5693925

07
כמה זמן אחריות יש על טבעת אירוסין?

האחריות על טבעות האירוסין שלנו היא לכל החיים. האחריות כוללת:
התאמת מידה ראשונית במידת הצורך.
ניקוי וחידוש הטבעת פעם בשנה למשך 3 שנים.
במידה ונופל אחד מיהלומי הצד (עד נקודה) אנו משבצים בחינם.

על מה אין אחריות: אין אחריות על אובדן הטבעת כמובן (יש לבטח את הטבעת בחברת ביטוח).
אין אחריות באם היהלום המרכזי נופל ונעלם – יש לשים לב שלא חשוב כמה זמן עבר מרגע הקנייה. אפילו יום או חודש במידה והיהלום המרכזי אבד אין אחריות.

08
מה היא תעודת הערכה לטבעת אירוסין?

מהי תעודה גמולוגית / תעודת הערכה:
תעודה גמולוגית היא אסמכתא רשמית לאיכותו, רמת הנקיון, כמות הקרטים וכו’ של היהלום המצורף. כלומר היהלום הספציפי אשר נרכש עם התכשיט שבחרתם. היהלום / התכשיט ישלח לבדיקה במכון גמולוגי חיצוני ובלתי תלוי המיועד לכך והוא ייצור תעודה גמולגית המפרטת את מאפייני היהלום.
מהו תפקידו של המכון הגמולוגי?
תפקידו של המכון הגמולוגי הינו לאפיין את היהלום מבחינת ערכים ולרשום את דירוגו. ישנם סוגים רבים של מכונים גמולוגים לדוגמה : GIA, CGL, IGL, IGI ועוד. המכון הגמולוגי הוא גוף חיצוני ואינו קשור לחנות התכשיטים והוא גוף אובייקטיבי לחלוטין.
חשוב לזכור:
זכרו כי תעודת הערכה אשר מונפקת על ידי חנות תכשיטים / הצורף בו בחרתם אינה מספיקה משום שהיא איננה אובייקטיבית ולכן רצוי לרכוש תעודה שמצורפת לה תעודה ממכון גמולוגי חיצוני.

09
אילו עיצובי טבעות אירוסין קיימים?

טבעות אירוסין קיימות במבחר עיצובים , אנחנו בחרנו לחלק אותן באופן הבא:

טבעות אירוסין עדינות לרוב מתאימות לבחורות עם אצבעות דקות או אשר אינן עונדות תכשיטים או עונדות תכשיטים מאוד מאוד עדינים, כמו כן טבעות אירוסין אלו לרוב יהוו הבחירה הכלכלית עבור אלו המחפשים לרכוש טבעות אירוסין בתקציב מסוים.

טבעות אירוסין קלאסיות זוהי קטגוריה המתייחסת לטבעות אירוסין הנצחיות כפי שאנו רואים בסרטים בהוליווד ובאירופה, טבעות אירוסין אלו יהיו בעיצובים מנצחים אשר בנות רבות אוהבות ואף בוחרות לעצמן.

טבעות אירוסין עם 3 יהלומים הן בעצם טבעות שמרכזן תוכלו לראות 3 יהלומים במקום יהלום בודד מסורתי, טבעות אלה ניתנות לשינוי של סוג וגודל היהלומים שמשובצים בה.

טבעות אירוסין מיוחדות – טבעות אירוסין מיוחדות הן טבעות אשר להן עיצוב יוצא דופן וייחודי, מתאים למי שמחפש טבעות אירוסין מעט שונות ממה שיש לכולן.. טבעות אלו משלבות שיבוץ יוצא דופן של יהלום מרכזי ועיצוב ייחודי של הטבעת עם הרבה פרטים.

טבעות אירוסין יוקרתיות- בעיצובים עשירים ומרשימים להן שיבוץ רב של יהלומים מתקבל מראה של תכשיט נוצץ ויוצא דופן בעל מראה יוקרתי ומרשים.

טבעות אירוסין בעיצוב אישי - אחד הפינוקים שלנו במקצוע זו הזכות לעצב תכשיט לבקשת לקוח, נעשה בפגישה אישית עם מעצב תכשיטים במשרדינו.

10
איך לבחור טבעת אירוסין שהיא תאהב מבלי לשאול לטעמה?

אם תיקח בחשבון את הסגנון הייחודי ואת אורח החיים שלה תוכל לבצע החלטה נבונה:

הסתכל היטב על צבע התכשיטים שבת זוגתך עונדת, באיזה צבע הם, לבן או צהוב?
אם רוב התכשיטים הם צהובים - שקול לקנות לה טבעת מזהב צהוב, אם רוב התכשיטים הנם כסופים - שקול לקנות לה טבעת מזהב לבן.
שאל חברה טובה או את אמא שלה האם היא דיברה איתן על העדפותיה לטבעת אירוסין, תתפלא איזה מקור מידע נהדר זה.
אם אורח חייה אקטיבי במיוחד, שקול לקנות טבעת בשיבוץ גלריה, תוספת עדינה של גשר המחבר בין השיניים ומגן בעזרת חביקה של היהלום.
באופן כללי תכשיט הוא אביזר אופנה, ולכן נמליץ להתאים את הטבעת בהתאם לסגנון אישי: קלאסי, עדין, ססגוני, אלגנטי וכדומה, העזרו בקטגוריות שלנו לטבעות אירוסין בדף הבית בכדי לבצע את האבחנה בין הסגנונות השונים.

11
כיצד אדע להעריך את ערכו של יהלום בטבעת ?

יהלומים ואבני חן הן חלק מתחום רחב, והערכת שווי היהלום הינו תחום למומחים בלבד. בכל קניית תכשיט יהלום התעקשו על קבלת תעודה גמולוגית אירופאית או אמריקאית, באם גודל היהלום המרכזי גדול בקשו גם תעודה חיצונית של מכון חיצוני בינלאומי - אירופאי או אמריקאי.
כמו כן ביכולתם ללמוד על ארבעת התכונות הקובעות את מחיר היהלום במדריכים שלנו ולהגיע לפגישה יותר מוכנים.

12
ארבעת ה- C's:

1. CLARITY - ניקיון
ניקיון מתייחס לבהירות היהלומים, יהלום מושלם יהיה כזה שלא יהיה לו כל פגם בהרכב הפיזי הפנימי שלו. מדד הבהירות מדורג על פי מספר, תדירות גודל ומיקום פגמים על ובתוך מבנה היהלום. ככל שמספר
הפגמים יהיה מועט כל ערך היהלום יהיה רב יותר וכל יראה היהלום "נקי" יותר לעין. לכן הרבה פעמים נהוג להשתמש

בביטוי " יהלום נקי".

2. CUT - חיתוך
הזוהר והברק של היהלום נקבע רבות ע"י האיכות בה הוא נחתך , איכות חיתוך הזויות והגימור של היהלום הם מה שישפיעו על האופן שבו היהלום נושא אור. נשיאות אור היא התכונה אשר הופכת יהלומים לכאלה מדהימים ביופיים.
יהלום באיכות חיתוך מצוינת יהיה זוהר ו"תופס את העין" ואילו יהלום באיכות נמוכה יראה אטום.

3. COLOR - צבע
כאשר יהלומנים מתייחסים לצבע היהלום הם מתכוונים להיעדר או לנוכחות צבע ביהלום לבן. בגלל שיהלומים חסרי צבע מאפשרים ליותר אור לחדור הם ינצצו יותר מיהלומים עם צבע.

לצבע היהלום יש סימון בצורת אות התואם לתמונות מטה, היהלומים בצבעים הטובים ביותר נמצאים משמאל ואיכות הצבע יורדת ככל שנעים ימינה בסקלה, אם כך יהלומים בצבעים D/E/F הם הנחשבים ביותר ואילו יהלומים בצבעים S/T/U/V/W הנם הנחותים ביותר.

4. CARAT - משקל
משקל היהלום נמדד בקראטים, ככל שהיהלום גדול יותר כך יעלה ערכו שכן קשה יותר למצוא בטבע יהלומים גדולים.

למעשה זוהי מידת משקל 1 קראט = 0.2 גרם

13
מהי עלות המשלוח?

בקניה באתר מעל 3,000 ש"ח המשלוח מבוטח עד הבית וניתן בחינם.
עלות משלוח בעת רכישה בסכום נמוך יותר תהיה בעלות של 50 ש״ח.

14
מהו זמן האספקה?

בעת קנייה באתר, הפריטים שרכשת ישלחו אליך באמצעות שליחות מבוטחת של דואר ישראל ויגיעו אליך תוך 3-14 ימי עסקים.
שימו לב: אנו משתדלים לספק את התכשיטים שהוזמנו מאיתנו בהקדם האפשרי אך זמני המשלוח יכולים להשתנות בהתאם למקום מגוריכם וזמני החלוקה ביישובכם.

15
האם ניתן לבצע איסוף עצמי?

באפשרותך לבחור בקופה באופציה של איסוף עצמי. במקרה זה צוות "אלכסיס" ייצור קשר כשההזמנה מוכנה לתיאום האיסוף .
האיסוף יתבצע ממשרדינו בימים א'-ה' בין השעות 10:00-18:00 תובל 23, בניין ״בית נועם״, רמת גן. יש להצטייד בתעודה מזהה בכניסה לבניין וכן לתאם הגעה מפאת סידורי הביטחון של הבורסה.

16
איך אקבל את התכשיט?

התכשיטים של אלכסיס מגיעים במארז יוקרתי ונוצץ בצירוף תעודה גמולוגית ותעודת אחריות שלנו.

17
כיצד ניתן לשנות מידה בטבעת?

חשוב לנו לדייק את שינוי המידה ולכן יש להגיע עם התכשיט למדידה בימים ב' וד' בין השעות 10:00-17:00, לתיאום הגעה שלחו וואטסאפ למספר
055-5693925.

18
כמה עולה לשנות את מידת הטבעת?

בכל קנייה ב"אלכסיס" תינתן לכם האפשרות לשינוי מידה ראשון ללא עלות.
הגדלת או הקטנת מידה נוספת תהיה בעלות של 180 ש"ח לזהב לבן ו140 ש"ח לזהב צהוב.
*לא ניתן לשנות מידה טבעות יהלומים משובצות סביב בשיבוץ מלא.

19
מהי הדרך הטובה ביותר לשמור ולנקות את היהלום?

ההמלצה הראשית היא להימנע מללבוש יהלומים בעבודות גינון או עבודות "קשוחות" אחרות. רצוי גם להימנע לחלוטין מלהתאמן עם טבעת האירוסין. למרות שיהלום הוא עמיד במיוחד, מכה חזקה וחדה יכולה לפגוע בו או בשיבוצו. (ניפוץ מיתוס קטן) יהלומים ניתנים לשבירה, במידה ותכו ביהלום תשברו אותו. עמידות היהלום היא מפני שריטות, חום ולחץ אך אינו עמיד מפני מכה של פטיש או אובייקט קשיח.
המלצה נוספת היא להרחיק תכשיטים (כל תכשיט לא רק תכשיטי יהלום) מחומרים מלבינים כגון אקונומיקה, כלור או חומץ תעשייתי. אם שמים לב לאבן בשיבוץ רופף או ליהלומים זזים בתכשיט היהלום יש להגיע לבעל מקצוע כדי לחזק את השיבוץ ולמנוע נזק נוסף.
הדרך (הביתית) הטובה ביותר היא להניח את התכשיט בתוך קערה של מים חמימים עם מעט חומר ניקוי (כגון סבון ידיים או כלים). להבריש את הפריט עם מברשת עדינה ואז לשטוף שוב במים ולייבש באמצעות מטלית יבשה.

20
אני לא יכול להגיע לרמת גן, איך יכול לשלוח אליכם את הפריט לתיקון?

שירות תיקונים VIP - אלכסיס יכולה לסייע לך בתיאום שליח איסוף והחזרת הפריט בעלות של 180 ש״ח ( המחיר משתנה בהתאם למקום מגוריכם).
לתיאום שירות תיקונים VIP - שלחו לנו הודעה בוואסטאפ: 055-5693925

21
האם ניתן להחזיר פריט בסייל או בהנחה?

כן, ניתן להחזיר פריט בסייל או בהנחה.

22
כיצד ניתן לבצע החלפה?

החלפה ניתנת עבור כל קנייה במהלך 30 יום ממועד רכישת התכשיט.
החלפות מתבצעות רק במשרדי "אלכסיס" , יש לתאם הגעה להחלפה בימים ב'-ד' בין השעות 10:00-17:00
לא תינתן החלפה עבור הזמנות מיוחדות/ הזמנות בהתאמה אישית ופריטים שאינם מופיעים באתר.

23
כיצד ניתן לבצע החזרה?

אין לנו ספק שתתאהבו בתכשיטים שלנו, אבל אם מכל סיבה התכשיט שקניתם באתר לא התאים לכם, תוכלו להחזירו אלינו באריזתו המקורית תוך 30 יום ממועד קבלת התכשיט.
על מנת לקבל החזר כספי עליכם ליצור עמנו קשר ולהודיע על רצונכם לבטל את העסקה באמצעות אחד מן האמצעים הבאים:

כתבו אלינו בוואטסאפ 055-5693925 וציינו- תאריך ומספר הזמנה, שם מלא, סכום הקנייה וסיבת ההחזרה.
שליחת מייל ל- [email protected] עם ציון - תאריך ומספר הזמנה, שם מלא, סכום הקנייה וסיבת ההחזרה.
באמצעות טופס צור קשר כתבו - תאריך ומספר הזמנה, שם מלא, סכום הקנייה וסיבת ההחזרה.
החזרת הפריט לעסקה שבוצעה באתר -

במקרה שהעסקה נעשתה באתר ולאחר קבלת ההודעה על ביטול העסקה מחלקת שירות הלקוחות של האתר תיצור איתך קשר.

ארוז את התכשיט באריזתו המקורית ובצירוף כל הניירת הרלוונטית.
יש לשלוח את התכשיט דרך דואר שליחים של דואר ישראל לכתובת שניתן לכם.

עם שליחת המוצר למשרדינו לבדיקתו ועד 14 ימי עסקים ממועד קבלתו תקבל מייל המאשר שבוצע לך החזר כספי בהתאם לאמצעי התשלום המקורי בו השתמשת בביצוע הרכישה.

החזרת הפריט לעסקה שבוצעה במשרדינו -

פריטים שנקנו במשרדי "אלכסיס" - ניתן להחזיר רק במשרדים עצמם בימים א'-ה' בין השעות 09:30-18:00

לאחר הודעה על ביטול העסקה יש לתאם הגעה למשרדינו להחזרת הפריט בטלפון 055-5693925 בימים א'-ה' בין השעות 09:30-18:00.

24
כמה זמן ייקח עד שהמשלוח שלי יגיע אליכם?

הגעת השליח אלינו תלויה בשעות הפעילות של דואר ישראל וזמני חלוקה. זמן ההגעה יכול לקחת בין 3-14 ימי עסקים.

25
תוך כמה זמן אקבל את הזיכוי?

עם שליחת המוצר למשרדינו לצורך בדיקתו ועד 14 ימי עסקים ממועד קבלתו תקבל מייל המאשר שבוצע לך החזר כספי בהתאם לאמצעי התשלום המקורי בו השתמשת בביצוע הרכישה.

26
כיצד ניתן לעשות תיקון בתכשיט? כמה זמן אורך התיקון?

יש למסור את הפריט לתיקון במשרדינו בימי ב' ובימי ד' בין השעות 10:00-17:00. התכשיט יימסר לבדיקה במעבדה ולאחריו במידת הצורך תינתן הצעת מחיר לתיקון.
זמן הטיפול בתיקונים משתנה מתכשיט לתכשיט וסיבוכיות התיקון ולוקח בין 2-10 ימי עבודה בממוצע.

27
האם יש פריטים שאותם לא ניתן להחזיר?

לא יבוצע החזר כספי בגין פריטים שהוחזרו לאחר 30 יום.
הזמנות מיוחדות של תכשיטים שאינם מופיעים באתר אינן ניתנות לביטול.
הזמנות בהתאמה אישית.

28
קיבלתי טבעת אירוסין מכם לפני מספר שנים ואני רוצה להגדיל את היהלום, האם ניתן?

בוודאי! בדיוק עבורכן הקמנו את תכנית השדרוגים של "אלכסיס".

29
אין לי אפשרות להחזיר באריזה המקורית מה לעשות?

עליך לארוז את התכשיט אריזה השומרת על התכשיט, ניתן להשתמש בבד, נייר טואלט וקופסאות הנמצאות בבית. בכל אופן להיזהר באריזה כך שהתכשיט לא יימחץ.
בגין מארז חסר "אלכסיס" תקזז מסכום ההחזר הכספי - 130 שקלים.

30
כמה זמן לוקח לחבילה שהחזרתי להגיע אליכם

החזרה באמצעות שליח מטעם "אלכסיס" תגיע אלינו בממוצע תוך 3-5 ימי עסקים.

31
מה שעות הפעילות שלכם וכיצד מגיעים אליכם?

הקנייה באלכסיס נעשית באתר או במשרדים שלנו בבורסה ליהלומים ברמת גן
ניתן להתעדכן על ימי ושעות הפעילות א'-ה' בין השעות 10:00 - 18:00 ובימי שישי בתיאום מראש עד השעה 14:00
ניתן ללחוץ כאן ולהגיע אלינו באמצעות "וויז" רשמו ״בית נועם״

32
האם המשרדים שלכם נגישים?

בנייני הבורסה והמשרד בפרט אכן נגישים לתנועה וכן ישנם אביזרי עזר למתקשים בשמע לשירות לקוחותינו.
נשמח אם לקוחות הנדרשים לעזרת נגישות יצרו עמנו קשר כך שנוכל לדאוג להם לליווי ועזרה אישית הכוללת עזרה בחנייה, ליוויי בבדיקות הביטחון של הבורסה וככל שיידרש סיוע נוסף הוא יינתן באהבה בשמחה רבה על ידי אנשי ונשות הצוות שלנו.

לתיאום: 055-5693925 (ניתן גם בוואטסאפ) אנא פרטו ככל הניתן את הצרכים שלכם.

33
מה זה יהלום מטופל?

יהלום שעבר טיפול כלשהו (שיפור ניקיון/ ניקוי פגמים ביהלום, שיפור צבע היהלום וכו’), הוא אלטרנטיבה מצוינת למי שמחפש יהלום טבעי במחיר זול יותר.
לדוגמה: הטיפול ביהלום מאפשר לקבל יהלום באיכות ניקיון גבוהה כמו VVS2 בעלות של יהלום באיכות SI1.

34
כמה זמן מראש רצוי להזמין טבעת?

כל אחד לפי המועד בו הוא רוצה להציע עם זאת חשוב לבחור ולרכוש טבעת אירוסין בהקדם במיוחד אם בוחרים לרכוש טבעת אירוסין בעיצוב אישי, התהליך יכול לקחת כעשרה ימים (עד שהטבעת מגיעה לחנות מוכנה).
באלכסיס קיימת קולקציה רחבה של טבעות אירוסין מוכנות, שתוכלו לאסוף במקום.

שנקבע לקפה?

צרו איתנו קשר

    דילוג לתוכן